13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9619
    - Orphan of Kos - Elhullt. Annyira látszik a From szándékosság benne. DLC Boss. Final boss. Legyen már cheater... de ez úgy cheater, hogy azt sem tudja merre üt. Rengetegszer(!) úsztam meg tőle úgy csapást, hogy teljesen fingtalanul próbáltam elkerülni amit tol, aztán gyakrabban bejött, mint amikor nem. Nem jó boss és nem jó boss harc. Laurence SOKKAL átgondoltabb volt.

    Tiszta vicc, hogy összefarmoltam 200 db. vialt, majd bementem és kb. az 5. próbára levertem. Lol.

    Az meg extrém vicc, hogy 100% lett a Bloodborne DLC... egyetlen fegyót kellett hozzá megvennem a messengerektől és ennyi. Az alapjátékom meg áll kb. 63%-on ^^

    Most fogalmam sincs mit csináljak... az alapjáték final boss harca előtt vagyok, de csak 2 Cordom van. Millió dolgot megcsináltam magamtól, saját kútfőből, pár lépés kéne csak 1-2 trofihoz. Kicsit van is hozzá kedvem, meg nincs is. Nem tudom.

    NG+ nagyon nehéz? Lehet, hogy a kimaradt dolgokat ott lenne érdemes folytatni? Vagy kezdjek egy új karit, ha trofizni akarok?