13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9618
    - Laurence is lement. Ami durván meglepett engem is, hogy cirka KETTŐ hét gaming kihagyás után odamentem és 20 percen belül felmostam vele a padlót. Biztos megtanultam közben játszani

    Neeem, valójában az van, hogy egész jókat aludtam az elmúlt napokban és a melós terhek se nyomasztanak. Így nem viccelek, de olyan érzés volt látni a boss-t mozgni, mintha be lenne lassulva! Minden apró rezdülését észrevettem és bőven időben reagáltam rá. Így kipihenve ez egy abszolút könnyű boss volt, de fáradtan egy elmebaj.

    - Orphan of Kos - Itt tartok most és lehet, hogy fáradok vagy nemtom, de bementem, levertem kb. 45% alá, majd a kamerakezelés felcsinált újra és újra. Az első fázisa említésre se méltóan könnyű. A 2.-ban meg szó szerint azt se tudom, hogy néha mi történik a képernyőn. A From megint szembeköpte a saját szabályait ezzel a bossal, mert ennek végtelen staminája van, simán képes folyamatosan lökni a támadásait, ami nyilván nonszensz. Legalább oldották volna meg úgy, hogy hátraugrik egy nagyot, mint a nagyon is jól átgondolt Laurence, amikor kifogy a stamina.... de neeeem, ez csak össze-vissza ugrál mint egy mérgezett egér, aztán előbb-utóbb csak beleszaladok a hülyeségeibe. Tehát nem az a bajom, hogy nem látom a rést, hogy mikor lehet egyet bevinni neki, hanem a fél pályákon átugráló és közben deadly szarokat osztó fárasztásaitól alszom elfelé.

    Hát nekem ez így a végére munka lett. Folyamatosan azt érzem, hogy ezt és ezt és ezt is javítanám és mennyivel jobb lenne a játék. Nekem rémesen LVL1, LVL2 feelingem van miközben tolom és egyáltalán nem érzem addiktívnak.

    Minap néztem DaS 1 WT-t csak úgy... fúúú az még mindig mennyire hangulatos + a lvl design is baromira rendben van. Itt meg? Okés. De nekem ez kevés, miközben a harcot se élvezem eléggé :-/

    Kos lemegy utána már csak az alapgame final boss van hátra, aztán szerintem el is köszönök én ettől... nem ér ez ennyit, miközben tudom, hogy a true endinget 2 db. Cord-dal nem láthatom. Csodás -.-