• Tetsuo
    #30
    Gondolom így reggel, futás után nem tudtad rendesen értelmezni a hozzászólásokat, ami megbocsájtható...
    Csak idézek: "Nagyon nem értek a témához, de úgy hallottam, hogy a Hibini zavaró rendszerük eléggé megtépázta a morált néhány cirkálón, repülőgéphordozón..."
    Azért írtam ezt, mert konstruktív választ vártam, nem ugatást meg fröcsögést.

    Az, hogy mindkét fél dezinformál, propagandát terjeszt és egyéb pszichológiai hadviselést folytat, evidencia.
    Véleményem szerint az igazságot úgy lehet megismerni, ha mindkét fél kijelentéseihez hasonlóan közelítünk és nem dőlünk be egyik oldalnak sem.
    Érzékelhetően (durván) egyoldalú itt az SG cikkek esetében és főleg az ún. "szakértő" hozzászólók esetében a hozzáállás.
    Szerintem a legnagyobb dilettantizmus ez, vagyis azon személyek, akik mélyebben belefolytak a katonai technológiák és fegyverzetek ismeretébe - jelen esetben - durván egyoldalúan látják a helyzetet és nem képesek objektívan, kivülről nézni az eseményeket. Náluk még egy laikus is jobban ítéli meg a konfliktust még hadászati oldalról is, nem hogy politikailag.

    Én ezt tapasztalom, ugyanis eddig még a "kedves" haditechnikarajongók pökhendi stílusán kívül, konkrét információkat pláne tudást nem kaptunk tőlük. ;-)