• pixx
    #23
    Az első új generációs telókból nekem HTC desire volt, nagyon szerettem. Iphone-t sose akartam. Aztán lett.
    Meg is változott a véleményem, mert minőségi kidolgozás volt. Nem akadt a szoftver, nem fagyott.
    Persze mindenki nyomja, hogy túlárazott vacak. Lehet.
    Kevés android teló van nagyrésze fémből.
    És egyetlenegy android telóra se adnak 4 év szoftver frissítés. Az Iphone 4-nek tavaly járt a 4 éves ciklusa. Samu S3 az Iphone 4s-sel jött ki együtt. Vajon megkapt-e a gyári frissítést?
    A legtöbb mobilos teszt így kezdődik "vajon nyikrogog a műanyag?" persze androidnál.

    Én nekem telefonálni kell, meg netezni, néha navigálni. Ja és egy kis zene.Nekem megfele az Iphone, mert kiszámítható.

    Tavaly vettem újat, 30 perc alatt sikerült átköltözetni minden szaromat egyikről a másikra. Gyári programmal. Nem buherálva. Hívás listát, sms-t visszarakva, és a fényképeket, zenéket is.

    Lehet többet tud az android, de ettől olyan marha instabil. Persze a random fagyások megszüntek, viszont a rendszeren futó rendszer, ami az android alapja, mindig felfogja zabálni a telefont.
    Van, akinek jobb az android, éljen vele, szíve joga. De azért mert valaki nem szeret szoporollen ülni, attól még nem sznob, hülye, vagy apuka pénzén élvezkedő majom. :D

    Googlet nem a pénz vezérli, hanem az adatlopás, mert az az igazi hatalom, nem a pénz :D