Stranded Deep
  • tutituti
    #6
    na most hagytam abba.volt mindenem,ágy,rengeteg kókusz,motor(1/4) vödör, lámpák megtaláltam az easter egget is.
    el kellett mennem kőért a másik szigetre,onnan a harmadikra háromszög alakban,megyek az alapszigetre és már nem az ahova mentem úgyhogy ha a bója mellett elmegyünk szerintem onnan újragenerál...
    na persze 0.01v de eddig rohadt jó.figyelni kell a vizet mert néha látszik az elsüllyedt hajó árbocának teteje.A cápa megölhetetlen,ne próbálkozzunk vele valaki elvileg talált ak47-est és azzal meg tudta ölni.
    Ja és van valami deadex doboz is de még nem jöttek rá hogy kell kinyitni.


    Amúgy segítségként:
    elején yukkát késsel vágjuk le(gy lesz kötél) és egy követ vegyünk fel meg egy botot.abból baltát csináljunk.
    A krumpli újraterem érdemes 3 krumplis helyen berendezkedni.a kókuszt baltával üssük meg és mikor zöldből barna lesz,ismét,drinkable coconut lesz,megisszuk újra megütjük és ehető.A ráksütéskor meg hallani lehet egy konyhai időzítő csengést mikor kész.
    van három lámpa de nekem egy működött csak.Hajót még nem csináltam.
    Ja mentőcsónak,ha sokat pakolsz elsüllyed,ha sok cucc van nálad nem tudsz gyorsan evezni.a kettő kombójakor kattintani kell minden evezéshez.
    kb ennyi hirtelen.jó lesz ez :)