• Elemir
    #5
    Nem értek egyet...
    Ez az állandó win ellenesség már minden csapból folyik és tapasztalataim szerint minden okos egy másik okostól hallota, mert addig jut el, hogy csempe...

    Ez egy rendkívül sikeres projektje a googlenek, ezt később iskolákban fogják tanítani, vagy már eleve tanítják is.
    Elmondták nektek, hogy mi egy okostelefon feladata, mi az és azt majmoljátok.
    Iphont is nem azért vesznek, mert húdejó (mert semmi extra sincs benne), hanem okos stratégiával és borzasztó jó marketinggel Jobs eladta anno és azóta is ezt veszik...
    Persze, új volt meg minden, de egyszerűsítsük le így...

    Nem veszem el az android érdemeit, mert nem lehet és nem is kell, viszont funkcióit tekintve nincs lemaradása a WP-nek. Divat lett WP-t fikázni és majom mind aki beáll oda.
    Tök mindegy IOS vagy droid vagy más fan...
    Én PC-n is kedvelem a win8-at, mert újszerű és tele van új ötlettel.
    Hiába fikázzák annyian, még sincs sok alternatív... linuxot hagyjuk...

    Sajnos tény, hogy az első WP-nek kellett volna azt tudni amit most a 8.1 tud és nem itt járna, de mmég így is 100x átgondoltabb cucc.
    Minden egyes program kb úgy van megírva, hogy a rendszeren simán futnia kell, nem akadhat sehol. Ja és belépü szinten is fut amit andoidon soha nem fogsz elmondani...
    Androidnál meg jönnek ki a "100" magos telefonok, hogy elbírja a sok szart amit a buta felhasználó elindít vagy használ...
    Főleg a csajok... pont tegnap az egyik csajnak nyomkodtam a telóját, és vagy 10 alkalmazás futott már, mert ahhoz is butus volt, h bezárja vagy megoldja. WP pont erre lenne jó...

    Ugyanezt WP-n negyed annyi hardverrel hoznak ki...

    De nézzük meg melyik hányszor fagy le vagy hülyül meg és utána beszéljünk.
    Vagy nézzük meg hány sokezer vírusos program van az online boltban!!! Nem sufni helyeken, hanem ahonnan 'vásárolsz'... nevetséges.
    Miért? Mert erős túlzással minden barom felteheti az alkalmazását...

    Minden ki azt vesz amit akar, én Lumia 930-at fogok vásárolni hamarosan és bátran oda fogom rakni bármilyen android csúcs mellé.

    Az a vicces, hogy a PC-ben meg fordítva van, linuxon nincs veszély, windows-ban van.