Sim City Buildit
  • Stacki
    #17
    Sziasztok!
    December 24. este óta tolom a játékot tableten. Imádom a játékot, nagyon kikapcsol. Pár ötlet, tanács, amit kitapasztaltam.
    25. szinten vagyok, kb 140 000 lakossal. Láttam többen írták, hogy rossz a morál. Nekem mostanában sztenderden 100. :)

    Tényleg nem szabad ész nélkül fejleszteni építeni. Először persze nincs mindenre pénz, el kell indulni. Utána fedjétek le kötelezően a lakóterületet rendőrséggel és tűzoltósággal. Enélkül sírnak. A klinika már luxus sokáig, azért csak néha szólnak.
    A közlekedés és az oktatás abszolút bónusz!

    Amivel még sokat lehet keresni: ha már van mondjuk 10 fullos épület, és a felépítésük óta már léptetek mondjuk 10 szintet, akkor bontsátok le, és építsetek újra a helyére. Ezzel sok pénzt lehet keresni, és sok xp-t. Ami még lényeges, nézzétek azt is,h ogy az adott területnek milyen értéke van, mennyire sötétkék, illetve milyen épület fog rajta épülni. Ha szépet akartok, menjetek a luxusra :D

    Nekem így több 10 000 pénzem jött össze, amiből építettem egy új központot, ahol eleve raktam közepes rendőrséget, klinikát, tűzoltóságot, és utána körbeépítettem luxuslakással.
    Jó játékot!