banner
  • mikromanus
    #221
    Sziasztok! Le lehet tölteni valahogy nem Uplayen keresztül a szép jogtiszta Uborkaszaftos játékaimat és a hozzá való frissítéseket? Mármint hogy leszedem, bemásolom a telepítési mappába és érzékeli, hogy megvan a Uplay és nem kell leszednem 10 GB adatot otthon mobilnettel. Csak mert nagy arccal leszedtem a gépemről a FarCry 3-at, mert az utóbbi 15 évben nagyon nem voltam netszűkében, erre elköltöztem más albérletbe és kiderült mostanra, hogy egy internetes lakatlan szigeten van. Antiszoc szomszédok akik idegesek ha telekomos szerelőt látnak ólálkodni a házuk körül. Elcseszett elhelyezkedés miatt csak a szomszédon keresztül lehetne bekötni az ADSL-t, a szomszéd meg lázad. Marad a mobilnet, csak az meg kacagtatóan komolytalan a maga pár gigás korlátaival. Az aljas rosszhiszemű informatikus munkatársaim a melóhelyen meg ügyesen befoltozták a gyengébb pontokat és a Uplay el se indul (azaz azonnal le is áll). Maradna valami "standalone" letöltés, vagy visszatérhetek a lemezes telepítésre. csak utóbbi egy dvd és fele akkora mint amit a UPlay mondana a játékra. Meg azt hiszem nyűgje is volt legutóbb mikor nem Uplayen keresztül raktam fel. Törtet tudnék telepíteni, de nehog ymár feketézzek mikor "tiszta" vagyok!

    Valami nem kliensprogrammal vezérelt letöltés valahol? Direct link az Uborkaszoftnál, vagy valami?
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2017.02.24. 15:13:49