• tomboy013
    #14
    1. Kinek hogy, szerintem gagyin nézett ki az Aero, a csempe és a minimal dizáj sokkal igényesebbnek hat és a szinek is bejövősek.
    2. Én már a megjelenéstől 8.1-et használok de teljes mértékben kerülöm a csempés felületet. Asztalra bootoltatok és ott mindent megtalálok ami kell(Win logóra jobb klikknél meg ott van minden beállítás vagy keresés). Szóval lehet kerülni a csempéket ha valaki el akarja kerülni. Meg alternatív megoldások is vannak ha jobban szétnéz az ember.
    3. -->1.
    4. Messze még a megjelenés, ki tudja mi lesz még, de szerintem a Tech Prev-es Win10 Start menüs megoldása is pazar.
    5.-->4.

    Én eredeti Win8-at használok nálam a stabilitással semmi gond. Egyébként a Win10 épp azt a fajta egységesítést hozza el, hogy lesz átjárás az asztali és mobilrendszerek között, de a felület más lesz. Úgyhogy az lesz amit te is szeretnél alapvetően.