• CairoJack
    #4
    Hát ez elég pofátlanság. Én nagyon nem vagyok Apple párti, de azért vannak erényeik. Kevés, de van.
    Anno egyébkén, mikor elkezdték perelni a Samsungot, hogy a Samsungok "egy az egyben iPhone másolatok", akkor nagyon nem adtam nekik igazat, hiba nyomta a sok Apple fan, hogy "annyira hasonlít egymásra a két telefont, hogy meg sem lehet különböztetni", az egész egy nagy BS volt.
    Viszont ha most mondanák ezt, és most perelne az Apple, na ezúttal nekik adnék igazat, mert ez már ténylegesen másolás, és méghozzá pofátlanul mértéktelen.
    Amit meg Cat linkelt, az poén. Hogy ennyire durván lemásolnak egy vállalatot. :):)
    Régen volt a termékhamisítás, ma már úgy fest a kínaiak cégeket hamisítanak. :):):)

    Amúgy M2-vel értek egyet, az iPhone 4 / 4S óta szerintem is egyre rondábbak, és silányabbak az iPhone-ok. Viszont akkor is bunkóság ennyire leplezetlenül másolni. Főleg hogy nem noname kínai cuccokról beszélünk, hanem a világ egyik legnagyobb márkájáról (Lenovo). Ennél azért kicsit többet is adhatna magára a cég.
    Most értünk el szerintem egy olyan határhoz, amit a Samsung soha nem lépett át, de még csak nagyon meg sem közelített.