assassin-s-creed-syndicate-ubisoft-zeigt
  • FartingSquirrel
    #408
    A Syndicate jó? Általánosságban jó játék, vagy az AC-k között jó?

    Szerintem szar. :)

    Még régebben az első résszel játszottam (meg talán a másodikkal), ami nagyon tetszett, megfogott a játékmenet. Aztán megszereztem a Syndicate-et, és... úgy éreztem, hogy egy hatalmas visszalépés az első részhez képest. (Nem a sztorira meg a küldetésekre gondolok.) Az irányítás rosszabb (bár ezt modnjuk még meg lehet szokni). Tele van buggal, ami viszont eléggé idegesítő volt. Leginkább akkor, mikor parkourozni akarsz: nem arra mászik, amerre akarom; hülyén van leanimálva (nem pontos, összevissza "ugrál" a karakter, mire megtalálja a megfelelő pozíciót); van, hogy D-t nyomok, de balra mászik...
    Többnyire ilyen apróságok, de nagyon rontják az összképet, főleg mikor kb. percenként szúrok ki hasonlókat. Trehány munka, ami kár, mert ha átesett volna egy normális tesztelésen (vagy talán normálisan javították volna), akkor egész jó lenne. De szerintem ez így nevetséges...

    Viszont kipróbáltam még a Black Flaget. Az már jobb szerintem. Bár abban is van mit kifogásolni, de mégis jobb, mint ez (bár lehet elfogult vagyok, mert imádom a kalózos témát :) ).