Tankos játék webes felületen
  • Dewri
    #1074
    Na mi az, senki nem tolja már a játékot? Én mondjuk már vagy 3 hete nem, akkor az IS második 100 mm ágyújának kiszenvedése akkora trauma volt, hogy még mindig nem hevertem ki teljesen... Bár most lenne 3 nap VIP a napi bejelentkezésből, azt ki kéne használni, de nem nagyon van hangulatom továbbra se. Sajnos ugyanott vagyok mint a Wotnál, pontosan tudom, mi lesz ha bemegyek: full retardált idióta csapatok miatti sorozatos bukták... Ezt elkerülendő, inkább el se indítom...

    Mondjuk most a War Thunderben jött egy komolyabb patch, sok térképhez és járműhöz hozzányúltak (pl berakták a Maust...) és átdolgozták a napi ajándék rendszert is, lehet hogy benézek oda, azt se toltam már vagy 2 hónapja...

    A Wot az végképp kuka nálam, nézni is rossz a youtube-on az élőadásokat, még mindig benne van minden, ami miatt játszhatatlan lett mostanra, semmi nem javul, pedig már próbálkoznak új, kissé War Thunder jellegű fizikával is lassan...

    Azért szomorú, hogy jelenleg 3 tankos játék van a placcon és mind a három ugyanazért élvezhetetlen: agyhalott saját csapat (80%) és fos MM (15%), pedig ha normálisan meg lenne csinálva a pontosság/átütés rendszer, vagy legalább csak az MM, akkor mindegyik nagyon jó játék lehetne...:(