• Irasidus
    #28
    Igen, a világegyetem nagyon nagy, és tele van korlátokkal; minden technológia számára, nem csak az rakétatechnikában! Természetesen nem alakmás a ma használatos rakétahajtás csillagközi utazásra, és vannak akik szerint soha nem is lesz olyan technológia, és azok a korlátok amiket írtál - korlátok maradnak, konkrétan a nagybetűs, és áthághatatlan Fizika Törvénye által szabott korlátok! Ki tudja ezt eldönteni ma még? Ma ez van: rakéta, pont. De mint mondtam, minden technológiának meg van a maga korlátja, és attól nem lesz zsákutca vagy kevésbé csúcstechnológia, csak mert nem azt tudja amint a scifiben láttál!? Ne már, akkor nálad ezek szerint csak a "gőzszámítógép, gőzrepülő, gőzmobil" és tulajdonképpen minden gagyi, mert korlátozottan működnek és jobbat ki tudsz "találni"? Ezt értettem eddig is, csak nem értem mire jó ez!?

    Mellesleg amit te gőzautónak hívsz, az egy igen bonyolult szerkezet, és egyszer lehet el kellne mélyedni, hogyan is működnek, lehet azok után nem gőzautóznád le többet... Illetve megtudni milyen lehetőségek vannak még a rakétatechnikában, mert nincs kiaknázva minden lehetőség, a fejlődés a rakétatechnológiában is lehetséges. Sőt, adott!
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2014.11.13. 14:38:42