ledon#3
Egy ennek a cikknek annyi értelme volt mint kandisznón a csöcsnek. Elfogyott az ötlet? Ha meg fizetett a Máv akkor okoskodjunk:
2. Felcsatlakozni a hálózatukra10 - végtelen percig tart.
3. A sebessége amire oly büszkék néhány kbit/sec ( ha sikerül felcsatlakozni), sehol a 7,2Mbit/sec amit reklámoznak - tök mindegy, hogy néhányan vagy sokan ülnek az IC-be.
4. Szeged- Bp vonalról írom, rendszeresen utazom, nem használom, mert akkora sza@r, hogy inkább bekapcsolom a mobil nettemet. Próbáltam laptoppal (win 7, win 8.1), tablettel (Android 4.1), telefonnal (win 8.1 - Android 4.2)
5 Akkor miről is beszélünk XXI.sz - ahol a XIX.sz technikával kulturáltabb és pontosabban működött mint most.
6. Követelem a Kínai vasút társaság behívását, rögtön a sok ingyenélő kezdene kapkodni a MÁV-nál egy kis konkurenciától.
7 Külföldi utazási portálokon a MÁV 1 pontos - tehát nem ajánlott a használata, még a Balkánon is 2 pontos.
Akkor most mi értelme volt ennek a cikknek?