Rebel Galaxy
  • TokraFan
    #14
    Na, én is megvettem...Hangulata nagyon jó, kicsit privateer, kicsit freelancer, de azt nagyon sajnálom, hogy pont ez utóbbihoz csak egészen távolról hasonlítható. Ha rendes 3D lenne, szimulátoros kivitelben, cockpit view-al, akkor imádnám. Így sem rossz, sőt, kifejezetten hangulatos.
    Viszont igazság az, hogy az irányítást már most utálom.
    Egér+key kombóval játszom, ezzel nem is lenne baj, de ez a 2,5D TPS nézet a harcok közben rettenetes. Most attól tekintsünk el, hogy nincs Z tengely, mert ettől még lehetne akár jó is -bár ez már megadja az arcade shooter jelleget, ami sokat ront rajta-, de az teljesen gáz, amikor valami az utamban áll -pl. aszteroida-, és nem lehet rendesen látni, pontosan hol van a hajó a tárgyhoz képest. Én a harc hevében állandóan nekimegyek valaminek. Teljesen rossz...vagy csak én vagyok béna...
    A GUI sem mindig logikus, néha a menüben van egy plusz sor ahol ki lehet lépni -pl. a bárból kilépéskor-, máshol meg csak Esc gombbal lehet kimenni.
    Összességében, a szerintem végtelenül béna irányítást leszámítva, jó kis program lenne ez. Kár érte tényleg...
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2015.10.21. 23:12:23