Final Fantasy XIII - PC
  • Maala
    #96
    "A Final Fantasy 13 jó,sőt kifejezetten jó. Húztam a számat az elején miért nincsen lvlup,miért csak a maint lehet irányítani,miért ilyen megkötött a fejlődés? Mert ez a rendszer így élvezetes,nem grindeled le a lényeket,van kihívás és öröm a keményebb harcok után. Na de hol van a world map? Mikor kapom meg Cid-től a repcsit? Hol fogok Chocobot fogni? Hova tűntek a Mogok...Kupo? Sajnos ez itt nem így működik,sodor az ár és mész előre a felfestett csíkon ahogy hömpölyög a történet. Ennek ellenére eddig jól szórakoztam,nem éreztem tehernek ezt a "csőbenjárást" a történetmesélés és az ütős harcrendszer elviszi a hátán a játékot. Lenyűgöző a látvány is (nem nincsen benne Crysis 3 féle vízfizikatükröződésdx11apjafsza..dizájn szempontjából azért köröket ver rá) mégis ott a hiányérzet...."

    Vicces, hogy pont Chapter 11 előtt írtad ezeket. :D Kupo.

    Nekem az tetszik eddig, hogy minimális röccenéssel megy 720p-ben a 3 éves notimon is. :) Gedosato nélkül, ez tény, de nincs is 1080p-re szükség. Bár elgondolkodtató, hogy volt, akit már az is zavart, hogy ESC-kel a játék kilép az asztalra. (és vele az, hogy nem lehetett ezt a funkciót átrakni más gombra)