Final Fantasy XIII - PC
  • Myselor
    #265
    ugye megjelent a Lightning Returns is és elkezdtem játszani.amennyire nem tetszett annak idején az első rész utána annyira beleszeredtem és 100óra körül végeztem vele. és ugye mindent meg se csináltam még csak elkezdtem játszani a második részt .amennyire az meg tetszett annyira nyomasztó lett a végén és már elegem volt belőle nagyon de még mindig jobb volt mint a 3 rész.komolyan ez a harc már az elején vannak olyan ellenfelek amiket straggerelek és szart se érek vele nem sebződnek jobban vicc.de leginkább az zavar hogy a mellék küldetések ilyenek hogy legyen nálad ennyi meg annyi ilyen olyan szar többnyire.fejlődési rendszer és xp már tényleg nincs csak ilyen quest reward és oké ne jelezzen semmit a kurva map rohangáljak összevissza de akkor ne legyen már minden szarra idő korlát.egyszerűen úgy érzem hogy rohangálok mint egy hülye telik az idő de nem értem mégsem keressem meg a code-ot a városban oké de hol elment az egész éjszaka és semmi nemtudom nagyon nem jön be az egész pedig a története érdekelne de úgy átlett dolgozva már ez is hogy ah.nemtudom mi lesz vele nem élvezem a játékot