• fapapi
    #47
    Kedves xpek55!
    Egy mondatod nagyon megragadta a figyelmem. Hidd el, örömmel olvasom a hozzászólásaid, de ez egy nagyon-nagyon fontos mondat.

    „Nem is értem, hogy minek erőltették régebben ezt is, hogy mindenki, aki fiatal legyen érettségije.”

    Ezt most is eröltetik!!!!!

    Ez egy óriási probléma, hogy mindenkire erőltetik az érettségit a fő sulit vagy az egyetemet.

    Egyrészt ebből az erőltetésből fakad, hogy sok hülye, a szakmájához egyáltalán nem értő éppen hogy csak átbukdácsoló diplomás ember lesz! A diplomások nagy hányada középszerű, nem is érdekli a szakmája csak megcsinálta, mert Ő okos legyen diploma.
    A kétkezi SZAKmunkás pedig nincs. Azt hiszik, hogy a szakmunkás végzettség az aljameló, és csak a buta emberekből lehet szakmunkás, mert a lég kondis irodába jobb ülni, vagy diplomásként munkanélküli segélyből lébecolni!

    Ha lenne több időm bővebben kifejteném, de szerintem úgy is megteszi ezt más!

    Garou

    „Nagyon halas vagyok, hogy Magyarorszagon kaptam az oktatast. Nem mindenki ertekeli a tudast, amit ott kaphat (a rendszer hibai ellenere), de ettol meg nagyszeru volt, hogy beseggeltem anno a szukseges tananyagot. Jobb olvasottnak, es informaltnak lenni, mint nem.”

    Pontosan erről beszélek! Ezt kellene végre meglátni!