Milyen Akció Kamerát vegyek?
  • raptor22
    #7
    Mi idén nyáron szereztünk be egyet, fehér színben. Tartozékaival, pót aksival, szivartöltővel és szélvédőre cuppantható tartóval volt az egész készlet 35. Természetesen ez mind külföldi rendelés volt. Azt tudom mondani a kameráról, hogy szuper:) Ennyi pénzért annak, aki hobbiból szeretne videókat készíteni, meg fényképeket (arra inkább külön gépe legyen az embernek) tökéletes lesz. Természetesen nem Gopro minőség, aki olyat szeretne vegyen azt 70e-től (Black meg Hero 3). Én úgy gondolom, hogy nem sokban marad el attól a teljesítménytől. Előttem szólóval egyetértek, ha nem akarsz lassításokat, akkor teljesen jó. Ha jól tudom 720p-be is 30fps (de lehet, hogy 60, nem emlékszem), de 1080-ba tuti. Ha a beállításokban az adott környezeti és fényviszonyoknak megfelelően beállítod gyönyörű vidiket lehet készíteni, még a víz alatt is:) (próbáltam:) Mikor az elkészült vidit számítógép nagy monitorján megnéztük én rosszabbra számítottam minőségben, de kellemeset csalódtam:) Nem utolsó sorban mivel halszem optikás (180fokot lát ha jól emlékszem) lehet vele hangulatos képeket videókat csinálni:)

    Véleményem szerint aki nem szeretne 30e-től többet ilyenre költeni, annak az sj4000 tökéletes. Csak ajánlani tudom. Majd töltök fel videót, amint felteszem a gépemre.