• cylonflatus
    #32
    Azért nem csak Mari néni lát ufót, ill. látogatják meg, vagy viszik el, "komolyabb" emberekre is van példa, ott van pl Pataki Atis :) A viccet félre téve én nem akarom minden áron bebizonyítani, hogy ezek igazak, és kizárólag a földönkívüliek a magyarázat a megmagyarázhatatlan esetekre akár mint a hessdaleni. Azért a wikipédia elég szűkszavúan ír és kihagy pl olyanokat, hogy sok esetben a megfigyelt jelenések "viselkedése", mozgása valamilyen intelligenciát sejtet, vagy pl amikor a völgyben ahol ezek röpködni szoktak, egy helyen egész nagy területen el volt távolítva a talaj felső rétege kb 20cm vastagságban. Szabályos téglalap alakban , mint ahogy a gyeptéglát kiszedik. Csak itt nem vitte el senki, hanem kicsit arrébb le volt rakva, ráadásul egyben volt kivéve a negyed focipályányi terület, nem téglánként. Ettől függetlenül én sem mondom (ahogy a megfigyelést végző komoly fizikusok meg pláne nem), hogy akkor minden kétséget kizáróan földönkívüli beavatkozást találtunk, mert ezek közvetett bizonyítékok. De azoknak elég jók :)
    Az elrablások az elég speciális dolog, a földönkívüli látogatós témában talán ez a legvitatottabb. Aki átélt ilyesmit és annyira meggyőző, én elhiszem neki, hogy azt ő tényleg átélte. Ott van pl az alvási paralízis, ami hasonló szimptómákat produkál, ez lehet magyarázat sok esetre, de ha elfogadom, hogy vannak olyan lények akikről szó van, akkor azt is lehetségesnek kell tartanom, hogy ilyen látogatások, "invitálások" történnek. A Mari néni vs. fontos ember kérdésre pedig lehetne magyarázat, hogy ugyanúgy elvisznek befolyásos embereket is, ill. nekik is vannak egyéb ET-is tapasztalataik, viszont ők nem beszélnek a nyilvánosság előtt ezekről, mert az gyakorlatilag instant karrier (ön)gyilkosság. Egyébként meg rengeteg "komoly" ember (CIA igazgatók, egyéb vezető pozícióban lévő kormányzati ember, katonatisztek) patkolt el indokolatlanul hirtelen, hátborzongató módon mind öngyilkosságban, közlekedési balesetben, vagy szívrohamban. Annyi volt a bűnük, hogy pl beszámoltak egy ufo kutatónak a kormányuk, munkaadójuk (US, NATO) ET-is aktáiról. Csak ezekről kuss van, Mari nénit meg benyomják a bulvárba...