• kvp
    #7
    Szemely szerint en az ugynevezett 'okos telefont' elsosorban kismeretu szamitogepkent hasznalom (raadasul full qwerty-s). Arra jo, hogy utazas kozben megnezze az ember a hireket, forumokat, stb. Peldaul az utolso ursiklo inditast mar eppen egy buszon ulve egy okostelefonon neztem eloben (video stream-en). Ezen kivul fotozok vele, zenelejatszokent es radiokent hasznalom. Es neha telefonalni is szoktam rajta, persze headset-tel, mert egyreszt nem fogom a fejemhez nyomni bekapcsolt radioadoval, masreszt sokkal kenyelmesebb ha az utcan/jarmuvon/boltban mindket keze szabad az embernek beszelgetes kozben. (a munkahelyen es otthon inkabb kihangositom a vezetekest is) Az, hogy az ugynevezett 'regi' generacio tagja vagyok abban is latszik, hogy alapvetoen szivesebben es tobbet beszelgetek eloben.

    Viszont ha vegre elterjednek a kozvetlenul csatolt interface-ek, azaz egy ember ugy is tudja majd hasznalni a gepet, hogy semmilyen fizikai mozgast nem kell vegeznie, akkor varhato, hogy sokan mar a beszed helyett is igy fognak kommunikalni, meg akar a melletuk allo emberekkel is...