nv
  • lonvard
    #114
    Fordítással játszom pár napja, mondhatni sokkal jobban élvezem, mint fordítás hiányában. Köszi szépen aki csinálta! Nem lehet szavakkal kifejezni a köszönetet az ilyen szinten belefektetett munkának. Pénzzel kellene. Na mindegy.

    Black Flag fehér foltjait, bénaságait szépen javították. Például meg van benne magyarázva, hogy miért olyan jó kardvívó a főszereplő. Miért aszaszin stílusban harcol. Edwardnál nem értettem. Attól hogy kalózkodott, még nem lett meg hozzá a szükséges háttértörténet az aszaszin stílushoz. Aztán nem két nagy kardja van, hanem tőr+karddal harcol. Hogy utáltam Edwardnál, hogy kizárólag két karddal volt hajlandó harcolni, bármilyen kardokról is legyen szó. Rettentő béna fúvócső helyett most puska van. Sokkal jobban néz ki, jobban passzol az öltözékekhez. Oké elvetették a sulykot, mert mindenféle hülye gránátot csaptak hozzá, meg eleve légpuska, ami nonszensz, de legalábbis dizájnilag sokkal inkább ez, mint a fúvócső. Hátránya a játéknak Black Flaghez képest, hogy sótlanabb, kevés szereplő van, a helyszínek, és a sztori is szerintem érdekesebb a kalózokkal. Ott azért egy kalózkirályságot próbáltunk védelmezni, szóval hiába mondják azt, hogy a Black Flagnak nincs sztorija, szerintem az egyik legjobb sztorija annak van, és tele van karakteres szereplőkkel. Rogueban még a másodkapitányom nevét se tudom. Ha a karibi világot a Rogue újításaival ötvöznénk, az lenne a tökéletes kalózos játék számomra. Na csak ennyit akartam. Senkit nem érdekel a véleményem, de lejegyeztem és kész. :)