• halgatyó
    #46
    Én is a kommunizmusban voltam gyerek, és én sem lettem kommunista. De sajnos a liberalizmus nagyon más. Azok a "gyerekek" (hangsúlyzom: NEM gyerekek) épp egy olyan liberánsképző táborban voltak, ahová a HASONLÓ SZELLEMISÉGŰ szülők küldték el őket.
    Továbbá: ha téged körbevesz néhány ilyen fiatal és elszedik a pénzedet, akkor aligha fogod "gyerekek"-ként megnevezni őket.

    Továbbá: NEMCSAK FIATALKORBAN VÁLTOZIK AZ EMBER VÉLEMÉNYE, HANEM SOKKAL KÉSŐBB IS! Akkor most az összes szemét bűnözőt mentesítsük a büntetés alól, mert majd jól megváltozik a véleményük? Az, hogy valakinek a véleménye változik, önmagában nem felmentő ok.

    Mindamellett, én nem helyeslem a gyerekek meggyilkolását. Ezért írtam először, hogy "kétségbeesett cselekedet". Erre nekem estek. Pedig nem bíztattam senkit arra, hogy ilyet csináljon. Sajnos, a társadalom akkora tehetetlenséggel rendelkezik, hogy nem lehet néhány szemét politikus kinyírásával megváltoztatni.

    Megjegyzem, hogy Breivik nemcsak fiatalokat ölt, hanem robbantott is, erről kevesebb szó esik.