Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Sunrider924
    #280
    Nekem 50es volt amikor ujrakezdtem, a sok cuccost amim volt eltoltam tower of knowledge meg cathedral fejlesztesre, K betu/capital es onnan. A Knowledge of enemies az kell a Tower of Knowledge fejleszteshez nalam ez volt a legyorsabb might szerzesi forras, a masik a Cathedral az szimplan csak kredit kerdese. Termeszetesen van napi limit amit ki lehet kuszobolni ha van stimulants. Az hogy mibol mennyid van azt a P betu/bag/valuables/resources alatt tudod megnezni.
    Namost nekem minden kari unlockolva volt a regi rendszerben nem vettek el tolem semmit. Lehet hogy nalad is ott van a gunner a listan csak gorgetni kell lejjeb/feljebb nem tudom. Alap karit nem tudom mennyiert unlocklhatsz szerintem ha sokat nem jatszottal akkor van sparkod felhalmozva rendesen, nalam a 3 uj classbol az outlaw 25k volt hamar kifarmoltam, a revenant es a groovewalker mar cifrabb azoknak 35k darabja de a revenant is megvan mar, nem lehetetlen.
    A karakterek regen azert voltak fontosak hogy a szimbolumokat feloldhasd, na az mostmar nem fugg a classtol, bastionokhoz van kotve azoknak is sajat questchain rendszere van, a dologban az szep hogy mindjart az elso szimbolum( Pbetu/abilities/symbols) az emblems of pain az nagyon OP, gyakorlatilag amiatt tudok sokmindent solozni amit korabban csapatban is nehez volt.
    Ha kifejleszted a symbolsnal van a divine weapon na az a masik nagy OP cucc, eleg surun proccol foleg ha ragyursz a divine weapon coodlown-ra, es a trophy weapons is surubben jon. Ezek miatt a jatek annyira atalakult hogy nagy reszet soloban lehet csinalni, talalkoztam egy magyar fickoval kerdeztem klanrol meg endgamerol, erre az volt a valasza, hogy nem tudja, mert o soloba szokott jatszani, 170 folotti prestige volt neki.
    Teny hogy a napi directives of god councilt azt lehet soloba csinalni nagyon jol adja szukseges dolgokat hogy fejlodhess, allitolag valami catch up system resze volt es maradt vegul a jatekban, ujabban a fejlesztok kerdoiveznek hogy a jatekosoknak mi tetszik es mi nem es aszerint valtoztatnak a jatekon.
    Az elso napokban nekem is atlathatatlannak tunt a jatek de megszokod kis ido mulva es sokkal jatszhatobb/szorakoztatobb mint a megjelenesekor volt. Amilyen alkalmi szinten jatszok es foleg egyedul megis ott tartok mar hogy elkezdhetem lassan az elder god fejlodest ez korabban elkepzelhetetlent volt...