Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Sunrider924
    #278
    Amennyit en kihamoztam abbol egy dolog valtozatlan, az equipment tovabbra is instakbol jon, meg lehet nezni melyikbol mi eshet es akkor aszerint celiranyosan farmolni, pl fegyo akkor hespilon aztan a gyuru/amu akkor operationok, a stone of power az meg melyik merre de egyszeru mert mutatja mindegyiknel hogy az adott indstabol mi eshet.
    Fizetoeszkozok, nem tudom mire gondolsz, kell kicsi ido amig megszokja a jatekos de nem olyan bonyolult.
    Ami nagyot valtozott az a godform hasznalhatosaga, most eleg surun lehet mar vele csapatni, mas lett a fejlodes az elder god fele, elotte eselytelen volt ha nem oltel avatart egy jo raidbe, most meg behivott egy csapat azt hiszem 5en voltunk es a 200as prestiges csavoka leoltotta az avatart egyedul meg is lett a cucc amint vegzek a junior god fejlodessel mehetek az elderekre.
    Mas lett az instazas is, kb mindig akad egy valaki aki betolja a godform-ot es akkor a tobbinek annyi a dolga hogy fut utana es szedi a cuccost. Van napi operation amit ha ugyesen csapatsz akkor top 5-7 es kapsz erte argentet, naponta ketszer. A Victors medal is jon rendesen, mondjuk en most az eventet farmolom de meglesz mindjart a 9k a hunter god-hoz.
    Jelenleg 164-es prestigenel jarok, most kicsit belassultam, gen13 cuccokban 1-2 lila a tobbi mar mythic es en is kb egy hete vagy olyasmi hogy ujra elovettem es most teljes gozzel akarom az elder godokat csak jo lenne egy klan mert randomokkal neha/surun agyfasz az instazas.