Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Sunrider924
    #270
    Nezd, nekem nem problema ha valaki lat fantaziat egy jatekban es mikrotranzakciokkal tamogtja a fejlesztoket. Ellenben ez a fejlesztocsapat kimondottan hulyenek nezte a jatekosait, negativ hangnemben reszesitette az igen komolyan ervekkel megtamogatott jatekos visszajelzeseket mikozben csak azokra az eventekre koncentralt amibol a penzt tudta huzni a jatekosokbol, magasrol lesz@rta a pvp-pve balansz problemakat, 2 ev utan probalt kezdeni valamit az elhibazott endgame koncepcioval, de minden masodlagos volt az eventekhez kepest, na azok jottek menetrend szerint, vegyel/fizess kellett a penz vodkara gondolom...(neked ez mashonnan is ismeros :P )
    A jatekban ami elvezheto az egyes classok, amig azokkal elvagy addig jol fogsz szorakozni, szinten erdekes a story es a god form. Az elso komolyabb pofon amikortol egyedul nem tudsz majd szinte semmit csinalni az valahol 35k prestige folott lesz, illetve pvp-be 29k folott, amig oda el nem jutsz addig minden szep es vidamsag es boldogsag.....
    Amikor kiszaltam nekem 90k koruli prestige volt es 3 class kivetelevel(monk, gunner, necro) mind megvolt mar, kinetic main, alchemist offspecc, pvp-be archer a stunlock miatt, full lila folowerek, megvolt minden chapel, templomok is legendas cuccig felfejlesztve, nem hirtelen felindulasbol irtam amit irtam hanem mert szerintem nagyon sokan hiszik azt hogy majd ok jobban tudjak/mashogy latjak aztan amikor eljutnak a vegre akkor koppannak hogy nincs is ott semmi, foleg ennek koszonheto a gated system(heti reset) ne erj oda tul hamar....
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2016.06.07. 15:17:32