Skyforge Sci-fi/Fantasy MMORPG
  • Sunrider924
    #268
    De el lehet csak nem ugy ahogy elso karin megertened. Elso szempont hogy kimaxold az adott classt a class bonus passivert, masodik szempont hogy nem minden skill kell neked, es akkor sporolhatsz a sparkokkal az adott heti reseten belul, harmadik szempont hogy minnel kevesebb "bad prestige"-t szedjel ossze mikozben haladsz.
    Ez a bad prestige ez egy hatalmas ongol a jatekfejlesztoknek nem tudom ha azota helyre tudtak hozni a dolgot, en egy eve toroltem a gepemrol ezt a hulladek pay to win akarmit, endgame szinten jon elo a rengeteg problema a jatekban, es akkor lehet keves vigasz lesz a beleolt ido/penz utan hogy kipukkan(t) a lufi.
    Bad prestige ezt kb ugy lehet elkepzelni hogy a jeghegy csucsa a jatekban az Avatar kill es ez a (raid)boss skalazodik a jatekosok presitge-vel, es amikor rahagytam ezt a jatekot az akkor 2 eves orosz szerveren meg senkinek sem sikerult avatart olni, az avatar felmosta a padlot a jatekosokkal.... ennyire profin kitalalta ezt az Allods fejlesztoi csapat....
    Szerintem ez egy nagyon elrontott koncepciora epito jatek, a prestige utani hajsza aztan az ebredes hogy el van rontva a kari mert a prestige-hez kepest gyenge a kari, aztan a monoton heti grind hogy unlockolhasd az atlason azokat a passivokat amiktol a kari erosebb lesz(szurke szinu spark) aztan a god form ami elsore jo poen aztan kesobb kiderul hogy mennyire limitalt a felhasznalhatosaga akar mapozas kozben akar raiden stb
    A pay to win eventek meg egy rohej, anno tobb szaz euroba fajt megszerezni azt a fury glidert vagy hogy hivjak amit most ingyen hozzam vagnak azzal a promo koddal amit itt a forumban lejjebb valaki linkelt...
    Szerintem ha valaki komolyabban akar idot es penzt olni ebbe a jatekba(szerintem inkabb ne) az szanjon jo sok idot es olvasson utana ne majd a vegen akarja a fejet a falba verni.