• caius marius
    #4
    Jó kezeményezés!
    Pár dolgot azonban nem értek.
    Miért kell ezért ennyit fizetni? Ki szavatolja azt, hogy az új ötleteket nem nyúlják le és keresnek maguknak dollár milliókat, úgy, hogy közben a közt leszarják?
    Az a gondolat bennem is felsejlett már, hogy vajh mit fog csinálni az emberfia mikor mindent automatizálnak majd? Kötelező lesz az elhülyülés vagy felismerik e az emberek az új vonalat?
    Az szerintem nem kérdés, hogy a jelenlegi hatalomstruktúrák ill. a politikusok hogyan élik ezt meg. Nyilvánvaló, hogy támadásnak. Egy ilyen rendszerben a politikusokra, vezérekre nincs semmi szükség. Ezeknek az elmebetegnek csak a labilitás a megfelelő társadalmi tényező, csak ez igazolja a pozícióik meglétét. Szóval nehéz dió lesz ez, de vagy ezt választjik vagy a középkor újrajátszását. Na ez utóbbi nekem nem kéne.