• Irasidus
    #36
    "A Marson van gravitáció,harmadakkora,mint itt.Ezt mesterséges eljárásokkal meg lehet növelni,az ISS-en is létrehoznak gravitációt."

    Most csupán csak dicsekedsz, hogy tudod az égitesteknek van gravitációjuk, és a Marsnak mekkora van, vagy ezzel mondani is akartál valamit? Súlytalanság nem jelenti a gravitáció hiányát, vagyis a testre ható gravitációs és tehetetlenségi erők eredője nulla, nem a gravitáció! Magyarul azért nincs súlyuk, mert nincs - Fa - alátámasztási erő. Van gravitáció az ISS-en. Most, hogy ezt tisztáztuk (bár szerintem egy kukkot sem értettél belőle), szóval kérlek áruld el kik, hogyan és MIKOR hoztak létre mesterséges gravitációt?

    "Az általam említett eljárásokat komoly tudósok is említik,mint lehetőségeket."

    Kik és mikor?

    "De milyen más opciók vannak még?Lézer használata?"

    klikk amúgy google a te barátod is.

    "A becsapódás szöge és a test összetétele szerintem nem lényeges,mert ha már becsapódik,akkor mindegy...
    A helyével kapcsolatban a két lehetséges helyszínt:szárazföldet és tengert megemlítettem és a hatásokat is. "

    wiki , elte Szerinted, ami false érv. A deflációval foglakozó tudósok szerint meg igen. Linkben szerepel, hogy miért.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2015.06.13. 11:34:48