• Macropus Rufus
    #9
    hát nem is tudom. Évekig pc-vel nyomtattam az fps játékokat. Aztán vettem egy ps3-at.
    Hát nem osztom a véleményed. A kontrollerrel egyáltalán nem lehet rendesen fps-t nyomatni. Amikor percizen kell célozni a kontroller alkalmatlan rá. Amikor gyorsan kell fordúlni, a kontroller alkalmatlan rá. Az egeret lehet finomhangolni, ha akarom akkor 4800dpi ha akarom akkor csak 1200. Ezt nem játszod el a kontrollerrel.
    Ami számomra érthetelen, hogy ha pl. a ps3 támogatja a billentyűt meg az egeret is, akkor a játékok miért nem? Miért nem választhatom ki azt, hogy mivel szeretném irányítani a játékot mint pl. pc-n?
    Egy haver fogalmazta meg jól: pc = hifi torony. Moduláris felépítés, részegységenként cserélhető és messze jobb zenei élményt nyújt mint a music center. A konzol=music center. Áltagos teljesítmény, egy bizonyos funkcióra kihegyezve. Kezelhetősége korlátozott, nem bővíthető. Viszont az ár:teljesítmény arány jó.
    Egy pc mindíg is sokkal jobb lesz játékra mint bármelyik konzol. Egy egérrel dolgozó fps játékost egy kontrollerrel eléggé nehezen lehet kiiktatni.