• Skyline
    #26
    Ezzel szám szerint egyel meg is előzte a Sony gépet, ha nem vesszük a TlouRemasteredet...:D

    Nem beszélve arról hogy inkább tolnám ezerrel a Forzákat mint a DriveClubot amit cirka 15 óra alatt végigtoltam,és az online annyira bugos szarszemét, ráadásul tele tilitoli idiótákkal hogy inkább leraktam...

    Sony nagyon el van pöffeszkedve a nagy üzleti előnyben, közben a psn hulladék, az exkluzívok amik eddig jöttek abszolút nem emelkednek ki a középszerűségből (Tlou kivétel de az meg ugye prevgen), a preifériatámogatásuk fos, a ps4 update 2.0 nagyjából az 1.0-nak lenne jó, alapszintű funkciókkal teszik tele (plusz egy sárpléj ami szarráfogja mégjobban terhelni az amúgy is mesés psn-t) amiknek benne kellett volna lenni a gépben, de most tapsikoljunk mert lesz...Hát én nem tapsolok mert multimédia szempontból továbbra is egy nulla marad a gép...

    Ha karácsonykor lesz valami akció vagy találok valakit ph-n aki úgy szabadul agyonjóárasítva a One-tól mint ahogy a ps4-től tette amikor megvettem,simán lecsapok rá, és nagyjából az Uncharted 4-ig megy is a polca a ps4. TALÁN a Bloodborne ami mutatni fog valamit.
    Az Order annyira primitív szarnak tűnik,nincsenek rá szavak..Egy mezei látványbemutató, ostoba játékmenettel és történettel körépakolva...

    A Sony-nak meg egy kiadós pofára esés mondjuk a karácsonyi szezon totális elbukása kellene,mert amit művelnek az vicc...