Tankcsaták konzolon...
  • mrmilan
    #15
    Lehet, hogy tényleg volt valami nyeremény, csak én nem voltam tisztában a kiírással. Csak sajnos 300 gold egy új slot, hát persze, hogy csak 250 aranyam van :). Nem baj bespájzolom, valamire majd csak jó lesz. Jah a KV-1 jó lenne már, de csak lassan megy a T-28 fejlesztgetése, mert mint mondtam, baromira gyenge a páncélzata, jó kis célpont. Én csak "busznak" hívom, mert olyan hosszú mint a fene. A sebessége viszont elég jó már alapállapotban is. Jó 40kmh felett képes alapmotorral is döngetni.

    Egy tegnap esti csatában szembe kerültem egy KV1-es tankkal, én egy SU-76-al nyomtam. Most ezen a vonalon mozgok, jók ezek az orosz TD-k. A csata vége felé (az össze idő szinte ki volt használva) már csak hárman maradtunk. Nálunk én a SU76-al + egy Arty, másik oldalon a bázisunkat betámadó KV1-el. Mondom betámadom. nekimentem, KV1 pici domb mögött (Fisherman's Bay), 3-4 lövést kapott az alig látszótornyára, meg sem nyekkent. Mondanom sem kell visszavonultam, gyors hátramenet, ugye nem ajánlatos forogni egy nem forgótornyos TD-vel :) Megúsztuk. Csak a bázis bánta és a csata...