• Tetsuo
    #29
    Gondolom nálad az nem érvelési hiba, hanem tudatos, hogy a személyemet fontosabbnak tartod a témánál és emiatt nem reagálsz az elhangzott érvekre.
    Hogy minek hiszel engem, annak ellenére amit mondtam, ezekután nem érdekel.

    Ami tény, hogy a holokausztvédő törvényhez hasonlókat DIKTATÚRÁKBAN szoktak hozni valami eltussolására, meghamisítására.
    A kettősmérce is tény, ugyanis a vöröscsillag viselésének tiltását az EU nem engedi, míg a horogkereszt tiltólistán van sok országban, tehát a törvény pontos szövege kamu, a kommunita bűnökre kevésbé vonatkozik.
    Ha hiszed, ha nem, több zsidó ismerősőm van akik utálják a cionizmust meg a zsidó maffiát és ellene szólnak fel ha tehetik. Nem sokszor tehetik.
    Hasonlóan, mint pl. egy zsidó író: Norman Finkelstein. Híres könyve: A holokausztipar.
    Effélét említettem alább, a bizonyítékokról ami a szemed előtt van, de nem hiszed... mert a tabut érinti.
    Sajnos ez a hozzáállás pont az áldozatok emlékét sérti, mint azt sokan megteszik pénzért, pozícióért stb. takarózva a holokauszttal, de valójában lenézve és gyalázva az áldozatok emlékét. Sokan meg ostobán, gondolkodás nélkül, birkamód követik a mantrát:

    https://www.youtube.com/watch?v=HFj1KbwMe_g