Halózatok lassú felderítése Win 7-n közvetlenül belépés után
  • dirrdurr
    #21
    Elnézést kérek mindenkitől, hogy nem a megfelelő topic-ba írtam, legközelebb jobban oda fogok figyelni. Eddig bizonytalan voltam, hogy hardware vagy op-rendszer vagy más program hibája lehet, ezért nyitottam külön topicot.

    > kl24h, frissítettem a legújabb .NET keretrendszerre, de az nem javított rajta.

    Vírus lehetséges, habár lefuttattam ESET smart security-t, avast-ot és malwarebytes-ot, de egyik sem talált semmit.

    >Hixer, eseménynaplót már többször is néztem, semmi különöset nem látni, egyszerűen van az a 2 perces üresjárat, addig semmilyen folyamatról nem ír jelentést


    Viszont regedit-ben nézelődve találtam valami érdekeset.

    Ahogy geforce9 is mondta, lehet, hogy ez a Bonjour a hibás.
    Fogalmam sincs hogyan kerülhetett oda, semmilyen Apple programot nem telepítettem erre a gépre.
    Akárhogy is, kitöröltem regedit-ből, újraindítottam a gépet, de a hiba még mindig fennmaradt, regeditet újra elindítottam és ismét ott volt az egész.
    Máshol keresgélve semmilyen "bonjour"-ra utaló jelet nem találtam a gépen. Indítottam egy programot (Au Revoir, Bonjour!), ami elméletileg eltávolítja, de semmit sem csinált igazából.

    Hogyan tudnám ezt a valamit végleg eltávolítani?