• tomboy013
    #9
    CairoJack:
    Nekem volt WP7 telóm 2 és fél évig és nem bántam meg egyáltalán, vettem is utána egy WP8-ast és majdnem hogy ég és föld a kettő. Rengeteget javítottak a 7-hez képest. Itt nyilván megint igényekről beszélünk. De engem egyedül az zavar hogy le vackozod a WP-t. Ez egy más rendszer mint a többi és én épp ezért szeretem. Nem testre szabható, de legalább alapjáraton nagyon igényes és stabil rendszer. Nekem azért is tetszik mert nagyon felhasználóbarát. Az összes fiókomat bele tudom integrálni a rendszerbe és léptem nyomon a saját dolgaimba botlok ami sokkal barátibbá teszi az egészet. Nem az van hogy szinte minden csak külön alkalmazásokon érhető el (és ez az a pont ami a 8.1-nél nagy hiba lesz, hogy ezt kiveszik részben viszont testre szabhatóbbá válik majd a rendszer). A lényeg, hogy sok ember még mindig a WP7 alapján von le következtetéseket a 8-as verzióval kapcsolatban ahogyan te is. Ezt szerintem nem ártana már befejezni mert értelmetlen az egész. A 7 egy másik rendszer volt, a 8 sokkal jobb és a 8.1 rengeteg változást fog tartalmazni a 8-hoz képest, úgyhogy az megint egy magasabb szintet képvisel majd. Abból kell kiindulni mi van ma és mi lesz a közeljövőben nem pedig a múltból.