• Shiny Copperpot
    #13
    Én egy komoly, gamebreaking bugot találtam a WP7-ben: az összevont névjegyek esetében a bejövő hívásoknál csak valószerűtlenül bonyolult módon lehet kinyerni, hogy melyik számról érkezett a hívás. Több korlátozást nem éltem meg, mert valószínűleg nincs szükségem azokra a funkciókra, amikre neked. De van egy barátom, akinek vagy egy 800-as Lumiája, ő az egyetlen eddig, akit hallottam panaszkodni a hiányosságok miatt. Azt is hozzá kell tenni, hogy a problémáinak a nagy része olyan hiányosság, amit le lehet egyébként fejleszteni (a fejlesztőkészlet ingyenes), csak tekintettel a programozóbázis relatív hiányára, soha senki nem fejlesztette le. És 7-esre már nem is fogja, mert az MS csak szeptemberig támogatja a platformot. Sajnos kőkeményen beszopta, mert azt hitte, a Lumia 800 WP8-as...
    Az 520-asod szerintem cseréltesd ki, mert a környezetemben egyetlen WP telefon sem csinált még hasonlókat sem, pedig van pár fajta: Lumia 520, 625, 820 a WP8-asok közül, és HTC Radar és a haverom által bőszen gyűlölt 800-as Lumia a 7-esek közül. A vicc, hogy bár használni sem tudta és kimosta(!) :) pókhálóssá törte a kijelzőjét, és tényleg utálja, de ilyet még ő sem mondott, hogy akadozna vagy fagyogatna az oprendszer. Szóval szerintem hibás példányt fogtál ki.