Egy újabb remek epizodikus kalandjáték a Telltale-től
  • Tinman #8
    És te játszottál már a Baldur's Gate 2 Season 8 Episode 2 3/4-el?

    Komolyan mondom rosszul vagyok ettől.

    Remek történetek, remek játékok és évekig elhúzva, vagy később akár be sem fejezve, pont mint egy sorozat... lásd Half Life 2 soha meg nem jelenő epizód 3 :-(

    A faxért nem tudják ezeket egyben kiadni? Ráadásul a Telltale belekap mindenbe! Walking Dead, Game of Thrones, Borderlands, Wolf Among Us és minden LASSAN, nagyon LASSAN érkezik.

    Támogatnám az epizodikusságot, ha legalább HAVONTA jönnének az egyes részek. De negyed évet vagy akár többet várni egy nyomorult részre, ami ráadásul 1-2 óra?

    Na most én a The Walking Dead játék esetében és megvártam, míg kijön a teljes első évad. Majd nagy bölcsen megvettem egyben, egész jó áron és azt hittem okos lépés volt. Letoltam. Majd 3-4 hónappal később kinyomtak egy 1000 Ft-os DLC-t 400 days elnevezéssel. Megvettem, de elment a kedvem attól, hogy játsszak vele.

    Tavaly decemberben jött ki a WD Season 2 Episode 1. Most lassan március és sehol a 2. rész. Képeket nyomnak néha belőle. Ez negyed év már megint. Tekintve, hogy 6 rész körül van egy évad ebből mire lesz megint teljes sztori? 2015-re :-(

    Utálom, ha ennyire darabokban van valami. Jó érzés, ha az ember beletudja magát élni egy játék univerzumába, de onnan kiszakadni, újra és újra visszatérni negyed évente nem szimpi. Az egyszeres tömény adagban hiszek és nem a kis dózisokban :-(