• DontKillMe
    #5
    Igazából nem értem, miért lenne anonim? Ahhoz, hogy egy olyan váltóra regisztrálhassak, ahol tudok adni, venni BTC-t, vagy bármit, ahhoz validáltatnom kell magam és természetesen a bankkártyám. A kártya névhez tartozik, szóval elég hamar kibukna a mutatvány. Akkor ennyi erővel bármelyik bankra mondhatom, hogy náluk is lehetek anonim. Anno az egyik volt munkahelyem a velük partneri kapcsolatban álló bankkal úgy kötött a nevembe szerződést, hogy ott sem voltam. Az mennyire volt már fair? Simán tudok BTC-t (bitcoin) váltani akármire. AKÁRMIRE!! Akár paypalra is tudok utalni. A Paypal vajon mennyire nem anonim? Mert ők sem jöttek el a lakásomra szerződést aláíratni velem. Akkor? Ez csak egy baromi nagy duma és semmi másról nem szól, csak arról, hogy birizgálja a csőrüket az, hogy nem tudnak sápot húzni róla. Ennyi, nem több és minden eszközt megragadnak, hogy ellehetetlenítsék. Fogadjunk, hogy ha majd adóznunk kell belőle, (most is, ha ebből jövedelmed származik, szóval ezért nem értem a hisztit) akkor majd milyen fasza lesz és milyen jó fizetőeszköz, meg minden. A legjobban az bosszant, hogy a sok tudatlan nyilatkozik a médiának, a legnagyobb segg hülyék. Miért nem készítenek teljesen szinkronban egy interjút az egyik (vagy az összes) nagy váltó képviselőjével? Mert az égő lenne, ha kiderülne, mennyire népszerű és sokrétű? Szánalom. De a cikket lehozó is előrukkolhatna ilyen esetben egy ilyennel. Mert ez egyoldalú, de nagyon. Normálisabb helyeken mindkét felet megkérdezik és mindegyik véleményt közzé teszik. Nos? Ott vannak a váltók, van kontakt cím, neki lehet ugrani.