• NEXUS6
    #31
    Ez az őstermelős bulgárkertészeses, valósítsd meg a megyét offline elképzelés is cuki alternatíva. Leszámítva, hogy ha akkora meteor jön, ami tényleg hazavágja az emberiséget, akkor az azzal teszi, hogy mondjuk Amcsiban (tuti hogy ott, mert ugye, bennevót a filmekben) földbenyomja az embereket ez a drágaság, az ránk azért halálos, mert annyi port ver fel a levegőbe, hogy jön a kis/vagy nagy jégkorszak. Havon meg nehéz gazdálkodni, az eszkikmók sem ezt preferálják. Mivel fóka zéró, csak patkány, meg konzerv, de túl sok az "eszkimó", ezért B tervként logikusan jön a bandázás, meg az emberevés.

    Aztán persze beindul a társadalom persze, meg talán visszamelegszik a klíma (szerintem nem), lehet ősközösködni, meg királyt választani, háborúzni, járványokkal, pestisekkel, meg ilyenek. Aztán pár ezer év múlva megint ülnek a lükegyerekek az SG elött és írják a baromságokat (természetesen magamra gondoltam).
    Á hagyjuk ezt bameg! Én a magam részéről kihagynám ezt a Rousseau-i vissza a természethez romantikát.
    :)