A biztonság és védelempolitika aktuális kérdései
  • horthy
    #9865
    Én csak azt nem értem mi a bajuk a fehér emberrel ? Hiszen ők is fehérek ( nem nagyon látok négereket köztük )! A világelitt Rotschild , Rockefeller stb . A világelitbe nem kellenek négerek ? Mert azzal hogy a BLM-t támogatják a fehér ember ellen azzal valahol saját maguk ellen dolgoznak . Pár száz évvel ezelőtt a fehér ember jó volt nekik világot hóditani és kifosztani . Most meg mehet a levesbe a " Mór elvégezte dolgát mehet a Mór ". Miért nincs már szükség fehér emberre ? Vagy azt remélik hogy hogy a négerek , latinamerikaiak nem kérnek nagyobb szeletet a tortábol ? Azok BLM-sek meg azt gondolják kapnak a Rotschild vagyonból vagy ? Jó azt is megértem hogy jó pénzért vannak kapható fehér emberek fehér fajtársaik ellen de ezek olyan " hasznos idioták " mert nemtom mit fognak majd csinálni ha kissebségbe lesznek ? Mondjuk szép lassan az évszázadok során " felpuhitották " a keresztény fehér embert ( ott nyomulnak ahol gyengeség van) . Én azt vettem észre ez a " Háttérhatalmi " bagázs mindig az osztályharcot hirdeti ! Gazdagot a szegény ellen , jobbágyot a földesúr ellen , feketét a fehér ellen vagy akárki ellen és valahogy a bankárok és pénzváltok jönnek ki minden konfliktusból jól . És milyen volna az Új Világrend ? Bankárfeudaluzmus vagy kommunista utópia magánvagyon nélkül ahol nem volna a kisembereknek magánvagyona ahol pl: bérlem a házam a banktól vagy valami multi cégtől vagy befektetési alaptól stb . Nemtom mit hoz a jövő ! Vagy alanyi jogon munka nélkül járó alapjövedelem ahol ha betartom az " Új Világrend " társadalmi normáit akkor van pénz ha nem akkor lenullázzák a bankszámlám ? Migráció bevándorlás Europába ahol lehet 10 év mulva 40 %-al kevesebb munkaerő kell a robotizáció miatt ? Irhatnám még sokáig .....
    Utoljára szerkesztette: horthy, 2020.12.15. 00:43:01