A biztonság és védelempolitika aktuális kérdései
  • horthy
    #9858
    Nem akartam odairni ezt ki mondta ! Mert még kibannolnak az sg-röl ( most néztem meg mert egy dal alatti forumon találtam youtube-n ) ! De annyit mondok egész Hollywood ő ellene harcol ! Minden szinész kap egy Oszkár dijjat ha valamit letesz az ideologiája ellen vagy köp eggyet a képére ! De akár hogy is támadják sajnos ebben igaza volt meg máig él ez az igazság sőtt a Romai Birodalom idején is igaz volt ! Pl: Julius cézár halálához a Föniciai pénzváltoknak . Le tudtak fizetni szenátorokat meg felbujtani . Több ezer éves tapasztalatuk van ! Nem értenek nagyon semmihez de mindenhez szinte közük van áttételesen . Nincsenek nagy épitészeti és technikai alkotásaik stb ( az általuk finnaszirozott szakemberek csinálják ezeket ) de egy dolgot nagyon jol ismernek az embert annak minden gyarloságával " mint az ördög " és igy tudják kihasználni és az ők képükre formálni a világot !
    Ez az én szerény véleményem ! Sajnos a világ eseményei ezt igazolják . Amikor a legnagyobb szabadságot hirdetik " Liberalizmus " akkor tulajdonképpen a legnagyobb diktaturát fogják majd bevezetni ! Mindig is jellemző volt rájuk a sunyiság az " elferditett beszéd " mást mondanak és mást csinálnak mindig kihirdetnek egy nemes célt az aljasság szolgálatában . Amolyan Moszad-os stilusban " hamis zászlós hadmüveletek " . Maximális a profizmus az emberek figyelmének elterelésében valami hihetetlen profi lépésről-lépésre szép fokozatosan lassan de biztosan elérni a célt . A cél a Globális Világállam egy szük gazdasági pénzügyi tanács vagy elitt vezetésével ! Az a szomorú hogy ez nem összeesküvés elmélet hanem már inkább gyakorlat csak nyitott szemmel és füllel kell járni és minden aproságra odafigyelni ( pl: rövid ujságcikkek ) . Általában a leglényegesebb informáciok a legrövidebbek nem nagyon részletezik őket .