The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #471
    85 utazással teli nap után kinyírtak a farkasok. Bejártam az egész szigetet, felszerelésem a topon, volt vagy 70 lőszerem puskához és kb. ugyanennyi pisztolyhoz. Nehézség az időjárásilag interpoler, lootilag stalker, a fegyverek és tárgyak romlandósága viszont a medium fokozat, mivel egyszerűen nem tűnt reálisnak, hogy villámgyorsan amortizálódjon minden. Szóval miután végigcaplattam a területet, az volt a terv, hogy a parti benzinkút lesz a raktáram, oda gyűjtöm össze az összes felszerelést, amit odáig találtam, és aztán megyek a világítótoronyhoz, és ott lesz az állandó szállásom. Csak közben volt vagy 60 kiló húsom amit ki akartam sütni, de a benzinkútnál nincs 6-os sütő, ezért felraktam két húst a benzinkút sütőjébe, aztán kimentem gyújtani két tábortüzet. Na ezen foglalatosságom közben kaptam a támadást hátulról. Nem is nagyon izgatott, fullra fel voltam öltözve, az első farkast elvertem baltával, 50% alá kerültem életerőben, és miközben fordulnék vissza hogy csinálom tovább a tábortüzet, megtámadott még egy farkas. Legnagyobb meglepetésemre majdnem nullára levert. Beleszúrtam a nagykést, de mielőtt még kötözhettem volna magam, összeestem. Ott találnak majd meg, késsel a kezemben, egy farkastetem mellett. Édes istenem pedig mennyi de mennyi farkast nyírtam ki, lőttem három medvét, egy jávorszarvast, én lehettem volna a sziget királya. A természet ellenállt, és kivetett magából. :)

    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.11.04. 11:45:19