The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #467
    Azért megint volt egy kalandom ebben. Rájöttem, hogy a Timberwolf Mountain pályán ölt meg a játék, és indítottam egy újat ugyanott, ezúttal küldetéssel. Az a kitalált feladatom, hogy katonanőként (most nőt indítottam, mer unom már a faszi dörmögését) megnézzem, hogy vannak-e túlélők Mountain Town-ban. Persze nincsenek, de ezt még nem tudom. A repülőgépem fenn akadt a Timberwolf tetején, én ejtőernyővel értem földet. A felszerelésem persze jobb, mint a szakadt survivor indulásoknál, katonai ruházat, 1 kés, 1 firestraker, 1 pisztoly 3 tárral, 3 fáklya, jelzőpisztoly, 5 töltény bele, 3 MRE csomat, varrókészlet, némi elsősegély cucc.

    Viszont nem ismertem a mapot. 3-4 napot bóklásztam a barlangrendszer környékén, véletlenül felértem a csúcsra. És akkor megláttam a tavat meg a házikót, messze a hegy alatt, az átellenes oldalon ahol felmásztam kötélen. És ott nem volt kötél. Vártam egy napot, hogy jó legyen az időjárás, aztán verőfényes délben elindultam a sziklákon. Úgy döntöttem free solo stílusban teszem meg az utat. Rögtön az elején estem egy hatalmasat. Mindenem kificamodott, ami kitudott. Több órát egy párkányon pihentem, végül rám esteledett, és kitört egy közepes méretű vihar, havazással. Na hát aztán így botorkáltam lefelé. Szeretem ebben a játékban, hogy lehet mászni, legalábbis lefelé. De most mintha már felfelé is lehetne kicsit, legalábbis meredekett oldalakon fel tudok szaladni, mint korábban. Vaksötétben megtaláltam a befagyott folyót, és tudtam, hogy az elvezet a tóhoz. Tudtam, csak nem sejtettem. Szóval az egy katarzisélmény volt, mikor szarráfagyva, szarrátörve egyszer csak a tavon találtam magam. Rohantam megkeresni a faházamat., aztán csak nevettem a túlélők és megváltottak örömével. Pár napot még itt fogok erősödni, már ha a játék megengedi és nem nyiffant ki valami elképesztően aljas fordulattal. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.17. 15:46:36