The Long Dark - A Will Mackenzie Incidens
  • lonvard
    #453
    Customban interpolar alapról, stalker lootolási lehetőséggel, intenzív viharokkal és durva hűléssel csináltam egy pályát, Mountain Town-ban kezdtem, összeszedtem egy tisztességes alapfelszerelést-ruházatot. Aztán elnagyképűsködtem. Lementem Hushedre a zsákért meg az arcmaszkért, jönnék vissza amikor kapok egy farkashús fogyasztása miatti fertőzést. 3 napra elég antibiotikum. Elkezdtem menetelni, hogy visszataláljak a hegyi faluba, ahol kikúrálhatom magam, de eltévedtem, nem találtam meg egyből az átjárót. Láttam egy kötelet, azon leereszkedtem a szikla aljába. Staminám közel nulla, főleg a fertőzéssel együtt, pirosban az egész, túlterhelve, és ekkor jött a medve. Futni nem tudok, de egyébként sincs hova, mert jobbról-balról szikla, szemből a medve, hátam mögött a kötél amin nem tudok felmászni. Ja, életerőm alapból 70% körül. Na mondom, 18 nap után így beszopni. Medve rám rohant, pisztollyal két lövést beleeresztettem, jól szétszedett. Botor mód felálltam utána, hogy kötözzem magam, nem számítottam rá hogy visszafordul, mert mintha ezek nem szoktak volna. Na ez visszajött, és levert csaknem nullára. Akkor már nyilvánvaló volt, hogy végem, szóval még egyszer felálltam. Ezúttal széttépett.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.02.12. 19:20:48