• bdzsana
    #45
    Nekem nincs appom az appstoreban, de dolgoztam már nagyobb játékokon és jelenleg is egy elég nagy költségvetésű projectben vagyok benne, és azt kell hogy mondjam, hogy a gc tökéletesen végzi a dolgát.
    A coderek természetesen készítenék a kódot remek minőségben gc és egyéb eszközök nélkül is, mert meg van hozzá mindenkinek a skill, de amikor a design 100. iterációja miatt, huszonnyolcadjára kell kivenni/betenni/újraírni egy vagy tíz feature-t vagy az egész játékot és mindezt időre ott cseszheted a minőségi kódot.
    Te is és én is tudom hogy ideális körülmények között mi lenne a legjobb, de legtöbb esetben nincs ideális körülmény... Vagy pénzből, vagy időből vagy egyikből sincs elég, hogy minden változást úgy kezeljünk, hogy közben a termék minőségi maradjon.
    Még most is azt mondom, hogy szerintem te még nem dolgoztál ilyen projecteken, és fogalmad sincs mennyi szívás van azzal, ha ezeket neked kell kezelni.
    Nincs ezzel baj, nem is akarlak meggyőzni. A programozók sem egyformák, mindenesetre nekem ez a véleményem.