10823671771495363213.png

| Magyar fejlesztések | Prepar3D | Ultimate Realism Pack | Rendszerkövetelmények | PTA | CFG Tuning | AffinityMask Kalkulátor | Gyakran Ismételt Kérdések | X-Plane.Org

  • OOM Hiba




  • Helyes Library sorrend!




  • Ideális ORBX sorrend!





  • Miket kell még telepíteni esetleg?!





  • Sok gondot tud még okozni az Ö hiánya is!





  • Ez is fontos!





  • Elmentett Libraryból eltűnnek a scenery-k!


    Megoldás a C:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D v3 mappában lévő "scenery cfg" fájl törlése!
    Csinál egy újat és aztán be kellett olvastatni vele újra a sceneryket!



  • Szimulátor hardver-szoftver biblia





  • LOWW FlayTampa v2.7 csápok beállítása





  • Hypo #4919
    Karacsonyi osszefoglalo :) Na megleptem magam EPKK eleg szep lett jol muzsikál megérte az árát, ORBX bol az ucso openLC is bent a tobbi nem nagyon erdekel sajnos area-kat tok felesleges venni hacsak nem only vfr open lc lefed szepen amit kell fentrol, true earth nem nekem talaltak ki :) vector meg sose volt a kedvencem csak a gond vele annyit nem ad hozza. Carenado sale-t ertheto okokbol kihagytam ennyi hulladekot.
    Viszont QW Avro 19 eur ert p3d v4 re boven megerte az arat. Mivel en se PTA se Tomatoshade viszont envtexbol jon a nagy upgrade inkabb megvárom.

    Viszont két apró megjegyzés, ez a QW787 egyre jobban tetszik van benne bug nem PMDG szint de nagyon elvezetes vele a repules.
    TFDI 717 most a kedvenc nagyon szuper kis gep es vegre valami ami md11 szeru:) Javaslom akinek meg nincs meg.

    PFPX v2 vel en varnek van vele par gond, viszont azt is el kell mondani hogy SIMBRIEF egyre jobb sot en az utobbi hetekben csak azt hasznalom javaslom aki meg nem probalta.

    Mindenkinek Kellemes Unnepeket sok Jó leszállást.

    ps: Muszáj itt is megemlékeznem Ilosfalvi Péter Kapitányról aki nemrég tragikus balesetet szenvedett és elhunyt. Malevnel repult oktató pilóta is volt, otor versenyző, vitorlázott, de első sorban Pilóta volt és MICSODA PILÓTA - Ryanairnel a masodpilóták tátott szájjal követték minden mondtatát.

    Emléked legyen áldott Péter!!!