• who am I 7
    #11
    Hát tőlem még aztán soha nem lassult le a forgalom :D mivel kb mögöttem sosincs senki és általában (az ajánlott, és ha az időjárás is engedi, akkor kb +10%), ha lehet én vagyok az első, a sok paraszt előtt, akik 70-es táblánál 40-el hokizgatnak, félnek, 7végi soförködnek, jobbra tartás nuku, ésatöbbi, a lámpánál pedig még zöldnél ott állnak fél percig fikáznak,pakolásznak, szabályokról gőzük sincs, se körforgalom, se cipzár elv, se jobbkéz szabály, holttér figyelést azt már meg sem említem, az égvilágon semmi.Szégyen, hogy kik kapnak jogosítvány, mindnek a buszon lenne a helye.

    Sokkal szigorúbb vizsgáztatás kellene, dehát ugye a pénz nagyúr..ez van, meg amúgyis 7 mrd ember túl sok, szóval nem baj, ha fogynak.Ezeknek a hülyéknek mondjuk jobb lenne a robot autó, de ne ezért kelljen már a robotica, ez elkerülhető, ha olyanok kapnak papírt, akik nem debilek ennyi.

    Nem tudom mennyiszer szoktál vezetni és hol, de ez nettó hülyeség, hogy a gyorsabban haladó sávváltása torlódáshoz vezet.Amiket felsoroltam, az vezet torlódáshoz, konkrét példa és tapasztalat, a váci úton rengetegszer megyek, és pont a (70es táblánál) 40-50-el majomkodók és a zöldnél még fikázók miatt torlódik fel sokszor a sor (a végén már mondjuk 2 sávra szűkűl, ott meg azért a csúcsban), viszont a díjnyertesek, azok az egymás mellett bohóckodok 40-50el a 70es táblánál :D óriási amúgy.Ha valaki ismeretlen a területen, miért nem figyeli a táblákat?Azt hiszi dísznek van?Persze, ahol meg 30-as van kitéve, megy tovább 50-el, aztán habzószájjal óbégat, ha kapja a csekket :D