• TomecK
    #4
    Kimondtad a varázsszót, kikapcsoltál minden animációt, nincs élő háttered, és persze letöröltél róla egy csomó alap szemét appot. Na ez az amiben más a WP8, itt nagyon szép animációk vannak (mondjuk minek?), elő csempék, és még emellett gyors is. Ja és alapból rajta lévő appok mindegyikét használom. (Office, Heredrive, Heremaps, Outlook, stb...).

    Androiddal elég sok macerám volt, pedig azt is szerettem és próbáltam minél használhatóbbá tenni. Én is kikapcsoltam animációkat, nem volt élő háttér, sőt még nem is volt csak 1 home screen-em, hogy ne egyen az se memóriát. A vége az lett, hogy 4-5 havonta raktam újra a rendszert, mert 2 naponta fagyott, vagy nem akart hívást kezdeményezni.

    Mindezt úgy, hogy nem volt rajta se játék, se semmi felesleges APP, csak 1 db iGO, meg asszem google drive.

    Szerettem én az Androidot, de még a mostani (4-től felfele) Androidokat is bughalmaznak látom.

    Az elmúlt 1 hónapban 150 db Galaxy Tab-ot (legújabbat) programoztam fel a Terror Háza múzeumnak, ekkor nálam is volt egy darabig az egyik. A gyári tableten a gyári android képes volt 2x-er megfagyni 1 hét leforgása alatt. 1x-er youtube nézés közben, 1x-er meg PDF megnyitásakor.