• Tufu
    #62
    Az innováció szón akadtatok le? :D
    Nem csoda, ismét levente68 gerjeszti a legnagyobb feszkót.. :D Félelmetes, hogy mennyit erőszakoskodsz az igazadért.

    Egyébként Vol Jin véleményét osztom a szó jelentésében..

    Apple-ről annyit, hogy valóban nem túl nagy teljesítmény, amit most produkálnak.
    Ez várható is volt SJ halála után.
    Ellenben még mindig piacvezető márka ebben a szegmensben, és még mindig jók a termékek, amiket eddig használtam.. Gyors, egyszerű, jó kamera, összeszerelési minőség kiváló, egyszerű dizájn, jó hangminőség, appstore kifogástalan, sok alkalmazást futtathatsz mindenféle bűntudat nélkül. Rendszer zsír, a vas meg szinte mellékes. Ezt fizeted meg. Alig hallani arról, hogy gyárilag rossz Apple-t kapott egy vásárló.. Samu és társainál.. cöhh.. állandóan viszik vissza a készülékeket.. Szóval mindezeken felül megbízható is az Apple.

    Mit nem lehet ezen mindig érteni? :D Semmiből nem a legjobb és legújabb, de mindig egyenletesen jó.

    De jöhetne már egy új termék, más kategóriában, sztem is elérték a táblák és a telefonok a megfelelő szintet. Okosóra + wifi headset.. levehető és széthajtható kijelzővel, hogy le bírd rakni amit nézel, hogy kényelmes legyen.
    Ez egy szettben.. és itt teljesen mind1, hogy android vagy ios.. csak menjen, gyorsan és tegye a dolgát.

    (Csak hogy lássátok nem vagyok igazi apple-homár: a telefonom: WP8.. sajnos nem találtam igazán jó androidot 50 alatt, mert nincs is, csak kínai kétes garanciával.. iPad mellé meg minek brutál teló? :D Lumia 520, +1 )