• Bounti
    #11
    "Lassan 7 éve mutatták be az első iphonet és még mindig ott tartunk, hogy iHATE mert szar az iphone de minden gyártó szép lassan utánozni próbálja."

    "Kicsit koppintás szaga van a dolognak."

    "Már az iPhone 1, azaz 2007 óta a többiek csak az Apple-t másolják"

    Én csak az ilyen elborult rajongói hozzászólások miatt szólaltam meg. Amit te írsz "Az apple ebben jó, értelmes, átgondolt és jól megvalósított fejlesztései vannak" van benne igazság, de nem minden termékükre igaz, és még a vevőtáboron belül is megoszlanak a vélemények néhány fejlesztésről. Ami nem jelenti azt,hogy szar telefon lenne. De az ellenkezője sem igaz (mármint amit a trollok hangoztatnak itt lejjebb), hogy ez lenne a legszuperebb telefon a világon. Ez ugyanis eléggé szubjektív kérdés.

    A te válaszod sem tükrözi az én véleményemet. De ez nem baj. Akinek iPhone kell vegye azt akinek meg Samsung az meg azt. Persze amilyen hülyék a trollok nem a saját készülékükről beszélgetnek a tulajtársakkal, hanem szídják a másikat. Mint a fociban... :)

    Ja igen, én most egy Haipai i9389-el szemezgetek mert amit tud az nekem elég, és olcsó. Nekem ezek számítanak.